השתלות שיניים במודיעין

השתלות שיניים במודיעין

במידה ואתם זקוקים להשתלת שיניים, הרי כיום ישנם שתלים איכותיים המאפשרים לכם ליהנות מאיכות חיים מתקדמת בהשוואה לשיטות שיקום אחרות כמו שיניים תותבות וגשרים.

 התקדמות בתחום השתלות השיניים

בשנים האחרונות ניתן לראות התקדמות רבה בתחום השתלות השיניים, דבר הבא לידי ביטוי באמצעות פיתוח מיני שתלים צרים בהשוואה לשתלים ישנים. עם זאת, חשוב לזכור כי כל מטופל מגיב אחרת לשתלים ולכן כדאי להתייעץ עם הרופא טרם הטיפול על מנת לבצע את ההליך בהצלחה רבה וליהנות מהתוצאה לאורך זמן רב ללא כל דאגות.

חשיבות התכנון

על מנת לקבוע האם אתם מתאימים לטיפול באמצעות שתלים חשוב מאד לקבוע פגישת ייעוץ עם רופא השיניים אשר במהלכה תקבלו הסבר מפורט אודות הטיפול.

 אילו סוגי שתלים קיימים

במהלכה של פגישת הייעוץ הרופא יערוך שיחה תוך בחינת ההיסטוריה הרפואית שלכם וכן יערוך בדיקה מקיפה של השיניים והחניכיים כולל צילומי שיניים במודיעין במרפאה הכוללים רנטגן וסריקות. את כל הפעולות הנ"ל יעשה הרופא על מנת להבטיח כי אתם מועמדים מתאימים להשתלת שיניים.

 יש למלא אחר הוראות הרופא לאחר ההשתלה

לאחר ההשתלה, יש למלא אחר הוראות הרופא בהמשך תוך מילוי אחר תכנית טיפול מתאימה ביותר. יש לדעת כי מטופלים שונים אינם נמצאו מתאימים לקליטת השתלים או לשימוש במיני שתלים.

 בהתאם למצב הרופא יעריך את  אורכו של הטיפול

ישנים מקרים בהם תוכנית הטיפול תכלול השתלה מיידית ושיקום במהלך הטיפול ואילו ישנם מקרים בהם יהיה זמן נפרד להשתלה וזמן נפרד לטיפול. יתרה מכך ייתכן במקרים רבים כי תדרש סדרה של פגישות אשר במהלם יוחדרו השתלים ולאחר מכן יהיה זמן ריפוי. בהתאם למצב הנתון הרופא יעריך את אורכו של הטיפול וכך תדעו למה לצפות.

במרפאה של ד"ר פרימן תזכו לקבלת טיפול מקיף

במרפאתו של ד"ר פרימן בעיר מודיעין תזכו לקבלת טיפול מקיף אשר יכלול תוכנית טיפולים מקיפה אשר תאושר על ידי רופאים מומחים בתחום השתלות שיניים. צוות המומחים יעמוד לרשותכם לכל מענה על מנת  לאפשר לכם לקבל את המידע הדרוש טרם התחלת הטיפול .

Call Now Button