השתלות שיניים

רפואת שיניים קשורה באופן מובהק לחדשנות טכנולוגית קרוב לוודאי יותר מכל תחום רפואי אחר. משום כך, הציוד במרפאת השיניים שלנו הינו מהחדישים ביותר ומייצג את חזית הקדמה הטכנולוגית בתחום.

מערכת הדמיה Durr Vista

מערכת Durr Vista הינה המערכת המתקדמת ביותר כיום לצילומי רנטגן דנטליים דיגיטליים. היא משלבת בין איכות של צילום דיגיטלי לבין שיטת צילומי הרנטגן הדנטלי המסורתית, וזאת בניגוד לשיטות דיגיטליות אחרות המבוססות על חיישנים מגושמים למדי שהשימוש בהם מלווה בחוסר נוחות בולט למטופל. הצילומים מופיעים על גבי מסך ה LCD של המטופל בתוך שניות ומאפשרים מתן הסבר מידי למטופל באשר לממצאי הבדיקה. עם זאת, היתרון הבולט ביותר של המערכת הוא בעובדה כי היא חושפת את המטופל ל 20% בלבד מכמות הקרינה אליה הוא נחשף בשימוש במערכות רנטגן דנטלי רגילות.

מערכת דנטלית Wand

מערכת זו הינה מערכת אלחוש (הרדמה) ממוחשבת המאפשרת הזרקה ללא כאב. לפרטים והסבר נוספים ניתן לפנות לדר' פרימן.

טורבינות אלקטרוניות לקידוח במהירות גבוהה

מרפאת השיניים שלנו תוכננה, עוצבה וצוידה ע"י Kavo Israel , הנציגות המקומית של חברת Kavo הבינלאומית , אחת מהחברות האיכותיות והיוקרתיות ביותר בתחום הציוד הרפואי. הטורבינות המצויות בשימוש במרפאה הינן טורבינות האלקטרוניות לקידוח במהירות גבוהה המיוצרות ע"י Kavo ומצוידות במנוע חשמלי חדיש ונטול חיכוך המעניק להן יתרונות משמעותיים בהשוואה לטורבינות האוויר הסטנדרטיות. טורבינות אלו מתאפיינות בעוצמה רבה יותר ובעבודה כמעט ללא רעידות, שקטה ומהירה. סיבובי ראשי המקדחים של הטורבינות הינם ממורכזים ומדויקים יותר בהשוואה למערכות דומות רגילות, מה שמאפשר את קיצור זמן העבודה של רופא השיניים וטיפול נח יותר למתרפא.

Physio Dispenser פנימי

Physio Dispenser פנימי מיועד לטיפולים בהם יש צורך בו זמנית בקידוח איטי ומדויק ובהזלפה של נוזל שטיפה סטרילי, כגון בזמן החדרת שתלים דנטליים. מערכת זו משולבת בתוך היחידה הדנטלית של Kavo ומאפשרת לרופא השיניים המשתיל נוחות מרבית ועבודה נטולת רעידות, מדויקת ואיכותית, פועל יוצא מהשימוש במנוע נטול החיכוך בו מצוידות הטורבינות של Kavo.

שיטות חדשניות בטיפולי שורש

טכניקות חדשניות לטיפולים אנדודונטליים (טיפולי שורש) המיושמות במרפאה כוללות הכנת התעלה באמצעות מכשור סיבובי העשוי תרכובת טיטניום ואטימה תלת ממדית של תעלות השורש באמצעות חומר מילוי חם.

Call Now Button