מרפאת שיניים במודיעין מלמדים כיצד לשמור על השיניים שלכם

מרפאת שיניים במודיעין מלמדים כיצד לשמור על השיניים שלכם

רוב האנשים מגיעים אל מרפאת שיניים במודיעין או בכל מקום אחר רק כשיש להם כאב שיניים חזק. במקרים הנ"ל המחיר כבר איננו זול והעלות והטיפול ארוכים וגדולים יותר. בכדי שלא להגיע למצב של הזנחה, מעניקים רוב המרפאות גם שירותי שיננית אשר מטרתם לשמור על הגיינה של הפה. ביקור אצל שיננית במסגרת רפואת השיניים, מטרתו לשמור על בריאות השן, למנוע נזקים גדולים יותר וכן סבל וכאבים מיותרים העתידיים לבוא כתוצאה מהזנחה.

אז איך שומרים על הגיינת הפה?

יותר ויותר אנשים סובלים מבעיות חניכיים מבלי להיות מודעים לבעיה. לרוב, אותם אנשים לא שמים לב משום שבעיות חניכיים אינן גורמות לכאבים. כאשר מאוחר מדי, הופכות השיניים לניידות והן עלולות להיגמר באובדנן. כמו כן, אותן מחלות נגרמות לא פעם מרובד חיידקים המצטברים על השיניים והחניכיים עצמן. בין היתר, גם אבנית השן תורמת לנזק לא פשוט וכאן נכנסות לתמונה שינניות אשר נותנות שירות תחת מרפאת השיניים במודיעין.

לשמור על השיניים באמצעות הגיינת הפה

שינניות תפקידן להיות חלק מהמרפאה ולהעניק הדרכה נכונה לסטריליות הפה. הדרכה זו קריטית משום שהיא למעשה מאפשרת סילוק יעיל של הרובד הדנטלי וכן הסרת אבנית ומראה שיניים לבן ומבריק. רעיון בשילוב של שיננית הינו הפחתת הצטברות של אבנית בעתיד ושמירה על הקיים. בסיומו של טיפול מהסוג הנ"ל מקבלים בעיקר פה בריא, תחושה של רעננות והרגשה טובה יותר.

ומה לגבי איטום חריצי השן?

משטחי לעיסה של השיניים האחוריות מאופיינים בחריצים ואתם קשה יותר לנקות ביחס למשטחי שן אחרים. קריטי ביותר לטפל בבעיה זו היות ודווקא שם עלולה להתפתח עששת אם לא מטפלים בזמן וכראוי. החדשות הטובות הן כי ניתן לאטום חריצים אלו. באמצעות חומרי איטום מפלסטיק המתקשים לאחר המילוי- ניתן להשיג את התוצאה הטובה ביותר. הליך של איטום חריצים הינו הליך פשוט ואין בו שום כאב. למעשה, חשוב לציין כי הוא נעשה ללא שום הרדמה או אלחוש מקומי. התוצאות של איטום השיניים נשארות לטווח הארוך והתוצאות מצוינות ביותר.

יעילותו של סד דנטלי

מרפאת שיניים במודיעין מציגה בפניכם סד דנטלי אשר עשוי מחומר פלסטי או מסיליקון אותו מכניסים לחלל הפה וכך למעשה מפרידים בין השיניים העליונות והתחתונות. כאמור, עניין הסד פותר לא מעט בעיות לרבות חריקת שיניים בשינה וטיפול בבעיות של מפרק הלסת.

רוצים לשמור על השיניים שלכם? התחילו מהדבר הלא פחות חשוב- שמרו על הגיינת השיניים.

 

Call Now Button