מרפאת שיניים במודיעין

מרפאת שיניים במודיעין

כולנו מבינים את החשיבות של שמירה על מראה שיניים בריאות ולכן חשוב ביותר להגיע למרפאת שיניים במטרה לקבל טיפול מקיף.

מרפאת שיניים במודיעין מציעה מגוון רב של טיפולים , הנה כמה מהטיפולים הניתנים במרפאה על ידי צוות רופאים מקצועי.

טיפולים אסתטיים

בשנים האחרונות ניתן לראות מרפאות שיניים המציעות טיפולים אסתטיים . בשל העובדה כי אנשים דואגים למראה החיצוני שלהם במטרה לשמור על חזות מטופחת, חשוב מאד להגיע למרפאה על מנת לצאת עם חיוך מרשים. הטיפולים הניתנים במרפאה תורמים להרגשה פנימית טובה המשפרת את המראה החיצוני.

טיפולים אורטודנטים

נוסף על טיפולים אסתטיים, ניתן לקבל במרפאה גם טיפולים אורטודנטיים. קיימת חשיבות רבה לטיפול מהסוג הזה על מנת לשמור על מראה פה יפה. באמצעות מנח נכון של השיניים ניתן להפחית עומס רב מהלסת ולהקטין את שחיקת השיניים.  נוסף על כך, קיימת חשיבות רבה למראה אסתטי ויפה. . אם בעבר היה מקובל לעשות טיפולים אך ורק לילדים הרי בשנים האחרונות ניתן לראות את השינוי החל בתחום וגם מבוגרים החלו להגיע למרפאה למטרת יישור שיניים בדרכים שונות ומתקדמות יותר.

טיפולי הלבנת שיניים

נוסף על כך, ניתן לקבל טיפולי הלבנת שיניים אותם ניתן לבצע במספר טכניקות שונות. הטיפולים נועדו לאנשים בעלי מראה שיניים צהובות כתוצאה מעישון או שתיית משקאות הכוללים אלכוהול. ההלבנה יכולה להיעשות באמצעות לייזר- באמצעות השיטה מלבינים את השכבה הרכבה של השן בלי לפגוע ברקמות הקשות וכך ניתן להחזיר לשן את המראה הטבעי שלה.

 איך תשמרו על בריאות השן

מלבד אותם טיפולים אשר הזכרנו כעת ניתן לשמור על השיניים בדרכים נוספות. שמירה על השינים באמצעות הקפדה על צחצוח ושימוש בחוט דנטלי יאפשרו לכם ליהנות ממראה שיניים יפות לאורך זמן רב ולסייע לשמור על שיניים טבעיות לאורך תקופה ארוכה.

במרפאה של ד"ר פרימן מעניקים טיפולים ברמה גבוהה

במרפאה של ד"ר פרימן  מרפאת שיניים במודיעין מעניקים טיפולים ברמה הגבוהה ביותר תוך שימוש בציוד מקצועי לטובת קהל המטופלים. המרפאה מנוהלת על ידי ד"ר פרימן בעל ניסיון רב בתחום רפואת השיניים.

Call Now Button