רופא שיניים

רופא שיניים מומלץ במודיעין

רופא שיניים במודיעין

קיימים שיקולים שונים בתהליך בחירת רופא השיניים, אולם קיימת עובדה אחת ממנה לא ניתן להתעלם – מרביתנו פשוט לא אוהבים רופאי שיניים. המטופל המצוי פוחד מרופא השיניים ומתייחס לביקור במרפאתו כאל “רע הכרחי”, לכל היותר. פעמיים רבות ולעיתים תכופות שומע רופא השיניים משפטים כגון “אנחנו באמת מחבבים אותך, אבל היינו מעדיפים לפגוש אותך במקום אחר”, או “אני מעדיפה ללדת מאשר ללכת לרופא שיניים”.

המשימה של מרפאת השיניים שלנו היא לשנות תפיסות אלה בקרב ציבור המטופלים שלנו. ביקור אצל רופא השיניים איננו צריך להיתפס כסיוט. טיפול שיניים יכול להיות נטול חרדה ונטול כאב. ניתן להשיג זאת באמצעות שימוש בגז צחוק (נייטרוס אוקסיד) או תרופות הרגעה (סדציה), כפי שהדבר נעשה על פי הצורך במרפאתנו, אך בראש ובראשונה באמצעות גישה נכונה ומרגיעה של הצוות המטפל. אנו מחויבים לאווירה של רוגע, נוחות אישית ופתיחות, כזו שבה הביקור במרפאה זורם ודברים נעשים בחיוך. הצוות שלנו מחויב לא רק למקצועיות ראויה להערכה, אלא לידידותיות ואדיבות יוצאות מהכלל.

במקרים מורכבים נדרשת לא פעם גישה רב-תחומית וטיפולים ע”י מספר מומחים, כל אחד בתחום התמחותו. העובדה שבמרפאתנו המומחים השונים מצויים תחת קורת גג אחת תורמת משמעותית לתקשורת ושיתוף הפעולה ביניהם. כך למשל יכול דר’ פרימן, המנהל הרפואי של המרפאה, להתייעץ באופן מידיי עם מי מהמומחים הנוגעים בנושא מסוים תוך כדי הכנת תכנית הטיפול, זאת במקום להפנות את המטופל ולעכב את השלמת תכנית הטיפול עד קבלת תשובת הרופא המומחה. הדבר מאפשר למטופלים שלנו קבלת מידע מדויק לגבי מצבם ואפשרויות הטיפול השונות במהירות ביעילות מרבית.

כל רופאי השיניים במרפאה הינם בוגרי ביה”ס לרפואת שיניים של “הדסה” והאוניברסיטה העברית בי-ם, המדורג בין המובילים בקרב בתי הספר לרפואת שיניים בעולם ומהווה שם נרדף למצוינות ברפואת שיניים. בראש הצוות הכירורגי שלנו עומד פרופ’ גבריאל (גבי) צ’אושו, פרופסור לרפואת שיניים בביה”ס לרפואת שיניים של אוניברסיטת ת”א, מנהל המחלקה לכירורגית הפה והלסתות במרכז הרפואי רבין (בי”ח בלינסון) ומומחה בעל שם עולמי בתחום השתלות השיניים ושיקום באמצעות שתלים במצבים של חסר בעצם. השיטות, הציוד והחומרים המשמשים במרפאה הינם מהחדשניים המצויים בתחום רפואת השיניים. כל אלה חוברים יחדיו במטרה לעשות את הטיפול במרפאתנו קל ונטול חרדה ככל הניתן ובעל סיכויי הצלחה מרביים.

אנו תמיד קשובים אליך. דבר אתנו! נשמח לדעת כיצד עוד נוכל לסייע לך, כי למטופלים שלנו מגיע לקבל את הטיפול הטוב ביותר.

Call Now Button